KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13326069
nr 1332 6069
Akvarell
+ 2 delar nautica. Lennart Möller (Sverige). Signerad, daterad 1997, akvarell på papper. Bladets mått: 65x47,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:08:32
2/6 11:37:22
8/6 18:20:08